Městská sportovní hala

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
30
31
1
2
3
4
5
 
 
 
Eurotech - florbal
16:00 - 17:30
 
Dostál - florbal
19:00 - 20:30
 
Morkus H
20:30 - 23:30
 
DDM - kopaná Ž
16:00 - 17:30
 
Slavoj - házená
17:30 - 18:30
 
Slavoj - kopaná M
18:30 - 20:00
 
Slavoj - kopaná MB
20:00 - 21:00
 
Kšír H
18:30 - 20:00
 
Futsal
08:00 - 15:30
 
ICOM
15:30 - 17:30
 
6
7
8
9
10
11
12
Slavoj - tenis
14:00 - 15:00
 
DDM - badminton
15:00 - 16:00
 
DDM - kopaná Ž
16:30 - 18:00
 
Slavoj - tenis
18:00 - 20:00
 
DDM - florbal
14:30 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘS
17:30 - 19:00
 
Přechová - badminton - H
19:00 - 20:00
 
DDM - atletika
14:00 - 15:30
 
Slavoj - tenis
15:30 - 17:00
 
DDM - kopaná PŘ
17:00 - 18:30
 
DDM - florbal
18:30 - 20:00
 
Eliáš H
20:00 - 21:30
 
Eurotech - florbal
16:00 - 17:30
 
Hradecký H
17:30 - 19:00
 
Dostál - florbal
19:00 - 20:30
 
Morkus H
20:30 - 23:30
 
Slavoj - tenis
14:00 - 16:00
 
DDM - kopaná Ž
16:00 - 17:30
 
Slavoj - házená
17:30 - 18:30
 
Slavoj - kopaná M
18:30 - 20:00
 
Futsal
08:00 - 15:30
 
Jungr - futsal H
16:00 - 20:00
 
Vacula - H
20:00 - 22:00
 
OFS
08:00 - 15:00
 
13
14
15
16
17
18
19
Slavoj - tenis
14:00 - 15:00
 
DDM - badminton
15:00 - 16:00
 
DDM - kopaná Ž
16:30 - 18:00
 
Slavoj - tenis
18:00 - 20:00
 
Bruna H
20:00 - 21:00
 
DDM - florbal
14:30 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘS
17:30 - 19:00
 
Přechová - badminton - H
19:00 - 20:00
 
DDM - atletika
14:00 - 15:30
 
Slavoj - tenis
15:30 - 17:00
 
DDM - kopaná PŘ
17:00 - 18:30
 
DDM - florbal
18:30 - 20:00
 
Eliáš H
20:00 - 21:30
 
Eurotech - florbal
16:00 - 17:30
 
Dostál - florbal
19:00 - 20:30
 
Morkus H
20:30 - 23:30
 
Slavoj - tenis
14:00 - 16:00
 
DDM - kopaná Ž
16:00 - 17:30
 
Slavoj - házená
17:30 - 18:30
 
Slavoj - kopaná M
18:30 - 20:00
 
Slavoj - kopaná MB
20:00 - 21:00
 
Futsal
08:00 - 15:30
 
Orel - florbal
16:00 - 18:00
 
Kšír H
18:30 - 20:00
 
Centropen Dačice - florbal
13:30 - 17:00
 
20
21
22
23
24
25
26
Slavoj - tenis
14:00 - 15:00
 
DDM - badminton
15:00 - 16:00
 
DDM - kopaná Ž
16:30 - 18:00
 
Slavoj - tenis
18:00 - 20:00
 
DDM - florbal
14:30 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘS
17:30 - 19:00
 
Přechová - badminton - H
19:00 - 20:00
 
DDM - atletika
14:00 - 15:30
 
Slavoj - tenis
15:30 - 17:00
 
DDM - kopaná PŘ
17:00 - 18:30
 
DDM - florbal
18:30 - 20:00
 
Eliáš H
20:00 - 21:30
 
Eurotech - florbal
16:00 - 17:30
 
Hradecký H
17:30 - 19:00
 
Dostál - florbal
19:00 - 20:30
 
Morkus H
20:30 - 23:30
 
Slavoj - tenis
14:00 - 16:00
 
DDM - kopaná Ž
16:00 - 17:30
 
Slavoj - házená
17:30 - 18:30
 
Slavoj - kopaná MB
20:00 - 21:00
 
Centropen Dačice - florbal
08:00 - 16:30
 
Kšír H
18:30 - 20:00
 
Futsal
08:00 - 15:30
 
27
28
29
30
31
1
2
Slavoj - tenis
14:00 - 15:00
 
DDM - badminton
15:00 - 16:00
 
DDM - kopaná Ž
16:30 - 18:00
 
Slavoj - tenis
18:00 - 20:00
 
DDM - florbal
14:30 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘS
17:30 - 19:00
 
Přechová - badminton - H
19:00 - 20:00
 
DDM - atletika
14:00 - 15:30
 
Slavoj - tenis
15:30 - 17:00
 
DDM - kopaná PŘ
17:00 - 18:30
 
DDM - florbal
18:30 - 20:00
 
Eliáš H
20:00 - 21:30
 
Eurotech - florbal
16:00 - 17:30
 
Dostál - florbal
19:00 - 20:30
 
Morkus H
20:30 - 23:30
 
Slavoj - tenis
14:00 - 16:00
 
DDM - kopaná Ž
16:00 - 17:30
 
Slavoj - házená
17:30 - 18:30
 
Slavoj - kopaná MB
20:00 - 21:00