Městská sportovní hala

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
Slavoj - tenis
14:00 - 16:00
 
DDM - kopaná mladší PŘ
16:00 - 18:00
 
Slavoj - házená
18:00 - 19:30
 
Duben - KFS Vysočina
08:00 - 15:00
 
Orel - florbal
16:00 - 18:00
 
Kšír - tenis - H
18:30 - 20:00
 
Futsal
08:00 - 15:30
 
Centropen Dačice - florbal
15:30 - 19:00
 
4
5
6
7
8
9
10
DDM - badminton
15:00 - 16:00
 
Slavoj - tenis
16:00 - 17:00
 
Přechová - badminton
18:30 - 20:00
 
Slavoj - tenis
20:00 - 21:00
 
DDM - aerobik
15:00 - 17:00
 
DDM - košíková
14:00 - 15:30
 
Slavoj - tenis
15:30 - 16:30
 
DDM - kopaná mladší PŘ
16:30 - 18:00
 
Pavlov
18:30 - 20:00
 
Eliáš - nohejbal
20:00 - 21:30
 
DDM - atletika
14:00 - 15:30
 
Eurotech - florbal
16:00 - 17:30
 
Hradecký
17:30 - 19:00
 
Dostál - florbal
19:00 - 20:30
 
Trojan
20:30 - 23:30
 
Slavoj - tenis
14:00 - 16:00
 
DDM - kopaná mladší PŘ
16:00 - 18:00
 
Slavoj - házená
18:00 - 19:30
 
Vrátil
19:30 - 21:00
 
Futsal
08:00 - 13:00
 
Kšír - tenis - H
18:30 - 20:00
 
Poukar -H
20:00 - 22:00
 
Široký
08:00 - 15:00
 
11
12
13
14
15
16
17
DDM - badminton
15:00 - 16:00
 
DDM - florbal
16:00 - 17:00
 
Přechová - badminton
18:30 - 20:00
 
Slavoj - tenis
20:00 - 21:00
 
DDM - aerobik
15:00 - 17:00
 
Český florbal
17:00 - 19:00
 
DDM - košíková
14:00 - 15:30
 
Slavoj - tenis
15:30 - 16:30
 
DDM - kopaná mladší PŘ
16:30 - 18:00
 
Pavlov
18:30 - 20:00
 
Eliáš - nohejbal
20:00 - 21:30
 
DDM - atletika
14:00 - 15:30
 
Eurotech - florbal
16:00 - 17:30
 
DDM - florbal
17:30 - 19:00
 
Trojan
20:30 - 23:30
 
Slavoj - tenis
14:00 - 16:00
 
DDM - kopaná mladší PŘ
16:00 - 18:00
 
Slavoj - házená
18:00 - 19:30
 
ICOM
13:30 - 15:30
 
Orel - florbal
16:00 - 18:00
 
Kšír - tenis - H
18:30 - 20:00
 
 
18
19
20
21
22
23
24
DDM - badminton
15:00 - 16:00
 
Slavoj - tenis
16:00 - 17:00
 
Přechová - badminton
18:30 - 20:00
 
Slavoj - tenis
20:00 - 21:00
 
DDM - aerobik
15:00 - 17:00
 
Český florbal
17:00 - 19:00
 
DDM - košíková
14:00 - 15:30
 
Slavoj - tenis
15:30 - 16:30
 
DDM - kopaná mladší PŘ
16:30 - 18:00
 
Pavlov
18:30 - 20:00
 
Eliáš - nohejbal
20:00 - 21:30
 
DDM - atletika
14:00 - 15:30
 
Eurotech - florbal
16:00 - 17:30
 
Hradecký
17:30 - 19:00
 
Dostál - florbal
19:00 - 20:30
 
Trojan
20:30 - 23:30
 
Slavoj - tenis
14:00 - 16:00
 
Slavoj - házená
18:00 - 19:30
 
Vrátil
19:30 - 21:00
 
Kšír - tenis - H
18:30 - 20:00
 
Orel - futsal
14:00 - 15:00
 
25
26
27
28
29
30
31
Hasiči - Hron - H
16:00 - 17:30
 
 
Slavoj - tenis
15:30 - 16:30
 
Pavlov
18:30 - 20:00
 
Eliáš - nohejbal
20:00 - 21:30
 
Eurotech - florbal
16:00 - 17:30
 
Dostál - florbal
19:00 - 20:30
 
Trojan
20:30 - 23:30
 
Orel - florbal
09:00 - 15:00
 
Pavlík
15:30 - 17:30
 
Slavoj - házená
18:00 - 19:30
 
Vrátil
19:30 - 21:00
 
Sokol - odbíjená - H
07:30 - 18:00
 
Kšír - tenis - H
18:30 - 20:00
 
Pavlík
10:00 - 12:00