Tělocvična základní školy

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
DDM - kopaná předpřípravka
17:30 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Vonka - žáci
20:00 - 21:00
 
Slavoj - tenis
10:00 - 13:00
 
Hodice
14:30 - 16:00
 
Hasiči - H
16:00 - 17:00
 
Mezera
17:00 - 18:30
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Fara
14:00 - 16:00
 
Švec - H
16:00 - 17:00
 
Bartejsová - se sítí H
17:00 - 18:00
 
4
5
6
7
8
9
10
Gutwaldová
16:30 - 17:30
 
DDM - kopaná předpřípravka
17:30 - 19:00
 
DDM - florbal II
19:00 - 20:00
 
Kalinová
20:00 - 21:30
 
DDM - atletika
14:00 - 16:00
 
DDM - florbal M
16:00 - 17:00
 
DDM - orientační běh
17:00 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Prášková - tenis
20:00 - 21:00
 
Hlava - parkour
16:00 - 17:00
 
DDM - florbal M
17:00 - 18:00
 
DDM - street dance
18:00 - 20:00
 
DDM - odbíjená
20:00 - 21:30
 
DDM - gymnastika
15:30 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘS
17:30 - 19:00
 
Gutwaldová - badminton H
19:00 - 20:00
 
Poukar - SDH Nevcehle
20:00 - 21:30
 
DDM - kopaná předpřípravka
17:30 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Vonka - žáci
20:00 - 21:00
 
Slavoj - tenis
10:00 - 13:00
 
Hodice
14:30 - 16:00
 
Hasiči - H
16:00 - 17:00
 
Mezera
17:00 - 18:30
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Fara
14:00 - 16:00
 
11
12
13
14
15
16
17
Pryclová
15:00 - 16:00
 
Gutwaldová
16:30 - 17:30
 
DDM - kopaná předpřípravka
17:30 - 19:00
 
DDM - florbal II
19:00 - 20:00
 
Kalinová
20:00 - 21:30
 
DDM - atletika
14:00 - 16:00
 
DDM - florbal M
16:00 - 17:00
 
DDM - orientační běh
17:00 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Prášková - tenis
20:00 - 21:00
 
Hlava - parkour
16:00 - 17:00
 
DDM - florbal M
17:00 - 18:00
 
DDM - street dance
18:00 - 20:00
 
DDM - odbíjená
20:00 - 21:30
 
DDM - gymnastika
15:30 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘS
17:30 - 19:00
 
Gutwaldová - badminton H
19:00 - 20:00
 
Poukar - SDH Nevcehle
20:00 - 21:30
 
DDM - kopaná předpřípravka
17:30 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Vonka - žáci
20:00 - 21:00
 
Slavoj - tenis
10:00 - 13:00
 
Hodice
14:30 - 16:00
 
Hasiči - H
16:00 - 17:00
 
Mezera
17:00 - 18:30
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Fara
14:00 - 16:00
 
Fruhaufova
16:00 - 17:00
 
Bartejsová - se sítí H
17:00 - 18:00
 
18
19
20
21
22
23
24
Pryclová
15:00 - 16:00
 
Gutwaldová
16:30 - 17:30
 
DDM - kopaná předpřípravka
17:30 - 19:00
 
DDM - florbal II
19:00 - 20:00
 
Kalinová
20:00 - 21:30
 
DDM - atletika
14:00 - 16:00
 
DDM - florbal M
16:00 - 17:00
 
DDM - orientační běh
17:00 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Prášková - tenis
20:00 - 21:00
 
Hlava - parkour
16:00 - 17:00
 
DDM - florbal M
17:00 - 18:00
 
DDM - street dance
18:00 - 20:00
 
DDM - odbíjená
20:00 - 21:30
 
DDM - gymnastika
15:30 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘS
17:30 - 19:00
 
Gutwaldová - badminton H
19:00 - 20:00
 
Poukar - SDH Nevcehle
20:00 - 21:30
 
DDM - kopaná předpřípravka
17:30 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Vonka - žáci
20:00 - 21:00
 
Slavoj - tenis
10:00 - 13:00
 
Hodice
14:30 - 16:00
 
Hasiči - H
16:00 - 17:00
 
Mezera
17:00 - 18:30
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Fara
14:00 - 16:00
 
Bartejsová - se sítí H
17:00 - 18:00
 
25
26
27
28
1
2
3
Pryclová
15:00 - 16:00
 
Gutwaldová
16:30 - 17:30
 
DDM - kopaná předpřípravka
17:30 - 19:00
 
DDM - florbal II
19:00 - 20:00
 
Kalinová
20:00 - 21:30
 
DDM - atletika
14:00 - 16:00
 
DDM - florbal M
16:00 - 17:00
 
DDM - orientační běh
17:00 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Prášková - tenis
20:00 - 21:00
 
Hlava - parkour
16:00 - 17:00
 
DDM - florbal M
17:00 - 18:00
 
DDM - street dance
18:00 - 20:00
 
DDM - odbíjená
20:00 - 21:30
 
DDM - gymnastika
15:30 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘS
17:30 - 19:00
 
Gutwaldová - badminton H
19:00 - 20:00
 
Poukar - SDH Nevcehle
20:00 - 21:30