Tělocvična základní školy

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
Slavoj - brankáři
14:30 - 15:30
 
DDM - kopaná PŘ
17:30 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Hodice - F
14:30 - 16:00
 
Hron - hasiči - H
16:00 - 17:00
 
Mezera
17:00 - 18:30
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Slavoj - tenis
09:00 - 12:00
 
Fara - mládež
13:30 - 15:00
 
Gregorová-odbíjená-H
17:00 - 19:00
 
Houser - H
19:00 - 20:00
 
4
5
6
7
8
9
10
DDM - míčové hry
13:30 - 15:00
 
DDM - míčové hry
15:00 - 16:00
 
DDM - orientační běh
16:00 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘ
17:30 - 19:00
 
Vrátil
19:00 - 20:00
 
Kalinová
20:00 - 21:30
 
DDM - atletika
14:00 - 15:30
 
DDM - odbíjená
15:30 - 17:00
 
DDM - kopaná starší PŘ
17:00 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Prášková - tenis
20:00 - 21:00
 
Slavoj - tenis
14:00 - 15:00
 
DDM - gymnastika
15:00 - 17:00
 
DDM - street dance
17:00 - 20:00
 
DDM - odbíjená
20:00 - 21:30
 
DDM - košíková
14:00 - 15:00
 
DDM - odbíjená
15:30 - 17:00
 
DDM - kopaná starší PŘ
17:00 - 19:00
 
Slavoj - tenis
19:00 - 20:00
 
Slavoj - brankáři
14:30 - 15:30
 
DDM - kopaná PŘ
17:30 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Krejčí - H
20:00 - 22:00
 
Hodice - F
14:30 - 16:00
 
Hron - hasiči - H
16:00 - 17:00
 
Mezera
17:00 - 18:30
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Slavoj - tenis
09:00 - 12:00
 
Fara - mládež
13:30 - 15:00
 
Pěnička - H
17:00 - 19:00
 
Houser - H
19:00 - 20:00
 
11
12
13
14
15
16
17
DDM - míčové hry
13:30 - 15:00
 
DDM - florbal
15:00 - 16:00
 
DDM - orientační běh
16:00 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘ
17:30 - 19:00
 
Vrátil
19:00 - 20:00
 
Kalinová
20:00 - 21:30
 
DDM - atletika
14:00 - 15:30
 
DDM - odbíjená
15:30 - 17:00
 
DDM - kopaná starší PŘ
17:00 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Slavoj - tenis
14:00 - 15:00
 
DDM - gymnastika
15:00 - 17:00
 
DDM - street dance
17:00 - 20:00
 
DDM - odbíjená
20:00 - 21:30
 
DDM - košíková
14:00 - 15:00
 
DDM - odbíjená
15:30 - 17:00
 
DDM - kopaná starší PŘ
17:00 - 19:00
 
Slavoj - tenis
19:00 - 20:00
 
Slavoj - brankáři
14:30 - 15:30
 
DDM - kopaná PŘ
17:30 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Hodice - F
14:30 - 16:00
 
Hron - hasiči - H
16:00 - 17:00
 
Mezera
17:00 - 18:30
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Slavoj - tenis
09:00 - 12:00
 
Fara - mládež
13:30 - 15:00
 
Bartušková-H
17:00 - 19:00
 
Houser - H
19:00 - 20:00
 
18
19
20
21
22
23
24
DDM - míčové hry
13:30 - 15:00
 
DDM - orientační běh
16:00 - 17:30
 
DDM - kopaná PŘ
17:30 - 19:00
 
Vrátil
19:00 - 20:00
 
DDM - atletika
14:00 - 15:30
 
DDM - odbíjená
15:30 - 17:00
 
DDM - kopaná starší PŘ
17:00 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Prášková - tenis
20:00 - 21:00
 
Slavoj - tenis
14:00 - 15:00
 
DDM - gymnastika
15:00 - 17:00
 
DDM - street dance
17:00 - 20:00
 
DDM - odbíjená
20:00 - 21:30
 
DDM - košíková
14:00 - 15:00
 
DDM - odbíjená
15:30 - 17:00
 
DDM - kopaná starší PŘ
17:00 - 19:00
 
Slavoj - tenis
19:00 - 20:00
 
Slavoj - brankáři
14:30 - 15:30
 
DDM - kopaná PŘ
17:30 - 19:00
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Hodice - F
14:30 - 16:00
 
Hron - hasiči - H
16:00 - 17:00
 
Mezera
17:00 - 18:30
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
 
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
Háva
19:00 - 20:00
 
Hodice - F
14:30 - 16:00
 
Mezera
17:00 - 18:30
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00