Tělocvična základní školy

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
DDM - gymnastika
15:00 - 17:00
 
DDM - kopaná SPŘ
17:30 - 19:00
 
DDM - aerobic
14:00 - 16:00
 
Háva - H
19:00 - 20:00
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Fara
14:00 - 16:00
 
5
6
7
8
9
10
11
DDM - atletika
14:30 - 16:00
 
DDM - košíková
16:00 - 18:00
 
Popelářová - badminton H
18:00 - 19:00
 
DDM - míčové hry
15:00 - 16:00
 
DDM - orientační běh
17:00 - 19:00
 
Háva - H
19:00 - 20:00
 
SDH Čenkov H
20:00 - 21:00
 
Parkour
16:00 - 17:00
 
DDM - street dance
17:00 - 18:30
 
DDM - volejbal
18:30 - 20:00
 
Prášková - tenis H
20:00 - 21:00
 
DDM - gymnastika
15:00 - 17:00
 
DDM - kopaná SPŘ
17:30 - 19:00
 
DDM - aerobic
14:00 - 16:00
 
Háva - H
19:00 - 20:00
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Fara
14:00 - 16:00
 
12
13
14
15
16
17
18
DDM - atletika
14:30 - 16:00
 
DDM - košíková
16:00 - 18:00
 
Popelářová - badminton H
18:00 - 19:00
 
DDM - míčové hry
15:00 - 16:00
 
DDM - orientační běh
17:00 - 19:00
 
Háva - H
19:00 - 20:00
 
SDH Čenkov H
20:00 - 21:00
 
Parkour
16:00 - 17:00
 
DDM - street dance
17:00 - 18:30
 
DDM - volejbal
18:30 - 20:00
 
Prášková - tenis H
20:00 - 21:00
 
DDM - gymnastika
15:00 - 17:00
 
DDM - kopaná SPŘ
17:30 - 19:00
 
DDM - aerobic
14:00 - 16:00
 
Háva - H
19:00 - 20:00
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Fara
14:00 - 16:00
 
19
20
21
22
23
24
25
DDM - atletika
14:30 - 16:00
 
DDM - košíková
16:00 - 18:00
 
Popelářová - badminton H
18:00 - 19:00
 
DDM - míčové hry
15:00 - 16:00
 
DDM - orientační běh
17:00 - 19:00
 
Háva - H
19:00 - 20:00
 
SDH Čenkov H
20:00 - 21:00
 
Parkour
16:00 - 17:00
 
DDM - street dance
17:00 - 18:30
 
DDM - volejbal
18:30 - 20:00
 
Prášková - tenis H
20:00 - 21:00
 
DDM - gymnastika
15:00 - 17:00
 
DDM - kopaná SPŘ
17:30 - 19:00
 
DDM - aerobic
14:00 - 16:00
 
Háva - H
19:00 - 20:00
 
Slavoj - košíková
18:30 - 20:00
 
Fara
14:00 - 16:00
 
26
27
28
29
30
1
2
DDM - atletika
14:30 - 16:00
 
DDM - košíková
16:00 - 18:00
 
Popelářová - badminton H
18:00 - 19:00
 
DDM - míčové hry
15:00 - 16:00
 
DDM - orientační běh
17:00 - 19:00
 
Háva - H
19:00 - 20:00
 
SDH Čenkov H
20:00 - 21:00
 
Parkour
16:00 - 17:00
 
DDM - street dance
17:00 - 18:30
 
DDM - volejbal
18:30 - 20:00
 
Prášková - tenis H
20:00 - 21:00
 
DDM - gymnastika
15:00 - 17:00
 
DDM - kopaná SPŘ
17:30 - 19:00
 
DDM - aerobic
14:00 - 16:00
 
Háva - H
19:00 - 20:00